Orange Forklift

Akü

Depo Ekipmanları Aküsü

Depo ekipmanları aküsü ile güçlü ve dayanıklı bir enerji kaynağı sağlayarak depo ekipmanlarının kesintisiz çalışmasını sağlıyoruz. Böylece aksamaya engel oluyoruz.

Eklemli Platform Aküsü

Güçlü enerjiye ve de depolama kapasitesine sahip olan eklemli platform aküsü, hareketli platformlar ve taşıma ekipmanları için özel olarak tasarlanmış akülerdir. Güçlü enerjisi iş süreçlerinde iyi bir destek sağlamaktadır.

Forklift Aküsü

Forklift aküsü, dayanıklı enerji ve yüksek kapasite özelliğiyle forkliftlerin kesintisiz çalışmasını sağlar. Bu sayede gerçekleştirilen iş süreçleri kesilmemekte ve aksamamaktadır.

Jel Aküler

Jel aküler, düşük bakım gereksinimi ve dayanıklılık ile öne çıkar. Bu aküler, çeşitli depo ekipmanları ve taşıma araçları için güvenilir enerji sağlar. Düşük bakım gereksinimi maliyet tasarrufu sağlar.

Lithium | Lion Aküler

Lithium-ion aküleri, yüksek enerji yoğunluğu ve hızlı şarj özellikleriyle çevre dostu bir enerji çözümü sunar. Bu da sürdürülebilirliğe katkı sağlayan bir yedek parça olduğunun göstergesidir.

Makaslı Platform Aküsü

Makaslı platform aküsü, yüksek kaldırma kapasiteli makaslı platformların enerji ihtiyacını karşılar. Güvenilir ve uzun ömürlü bir enerji kaynağı sunarak işletmelerin yüksek yerlere güvenli erişimini sağlar.

Starter Akü

Starter aküleri, araçların güçlü bir şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Yüksek performanslı bu aküler, işletmelerin araç filosunun güvenilir bir şekilde çalışmasını destekler.

Traksiyoner

Traksiyoner aküler, zorlu taşıma ve çekiş görevlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yüksek çıkış gücü ve dayanıklılığı ile forkliftlerin ağır yükleri güvenli şekilde taşımasını sağlar.